Competitors battle for position at the beginning of the 1600 meter run.Brett Berwager
Station Camp’s Karisa Fitts competes in the 4×800 relay.Brett Berwager
Beech’s Katie Dugger competes in the 4×800 relay.Brett Berwager
Wilson Central’s Aubrey Katzenmiller hands the baton off to Hailey Dobson while competing in the 4×800 relay.Brett Berwager
Northeast’s Krysonie Mitchell competes in the 4×800 relay.Brett Berwager
Rossview’s Kalisha Dent hands the baton off to Hailey Rowland on their way to winning the 4×800 relay.Brett Berwager
Beech’s Niya Angelova hands the baton off to Ryleigh Dubrey while competing the 4×800 relay.Brett Berwager
Station Camp’s Gibson Jordan leads Beech’s Grant Gallaher in the 4×800 relay.Brett Berwager
Wilson Central’s Lane Watson hands the baton off to Jude Wilt while competing in the 4×800 relay.Brett Berwager
Green Hill’s Owen de Giorgio hands the baton off to Kaden Jenkins in the 4×800 meter relay.Brett Berwager
Station Camp’s Jason West competes in the 4×800 relay.Brett Berwager
Hendersonville’s Lainie Brassell competes in the 100 meter hurdles.Brett Berwager
Hendersonville’s Anasia Petway competes in the 100 meter hurdles.Brett Berwager
Beech’s Kiera Berry competes on her way to winning the 100 meter hurdles.Brett Berwager
Montgomery Central’s Randall Warren, left, competes against Mount Juliet’s Cadyn Bradshaw in the 110 meter hurdles.Brett Berwager
Hendersonville’s David Johnson competes in the 110 meter hurdles.Brett Berwager
Beech’s Baker Schell talks with other runners after winning the 110 meter hurdles.Brett Berwager
Beech’s Campbell Street competes in the 100 meter dash.Brett Berwager
White House’s Lauren Davis competes in the 100 meter dash.Brett Berwager
Kenwood’s Moriah Montgomery celebrates her finish with a teammate after competing in the 100 meter dash.Brett Berwager
Station Camp’s Whisper Thomas competes on her way to winning the 100 meter dash.Brett Berwager
Springfield’s Peyton Crowe crosses the finish line while competing in the 100 meter dash.Brett Berwager
Gallatin’s JaZarius Ellis competes in the 100 meter dash.Brett Berwager
Northeast’s Javien Williams competes in the 100 meter dash.Brett Berwager
Rossview’s Cameron Ward, left, Wilson Central’s Jase Neuble, middle, and West Creek’s Vashon Jackson compete in the 100 meter dash.Brett Berwager
Hendersonville’s Jameson Wharton crosses the finish line to win the 100 meter dash.Brett Berwager
Station Camp’s Alysa Baltimore carries the baton while competing in the 4×200 meter relay.Brett Berwager
Greenbrier’s Rielyn Freeman runs to the finish line while competing in the 4×200 meter relay.Brett Berwager
Beech’s Campbell Street runs to the finish line while competing in the 4×200 meter relay.Brett Berwager
White House’s Lilly Ring competes in the 4×200 meter relay.Brett Berwager
Hendersonville’s Emily Arbuckle runs at the start of the 4×200 meter relay.Brett Berwager
Northeast’s Ja’Kyah Montgomery gets helped up by her teammate after falling at the finish line in the 4×200 meter relay.Brett Berwager
Greenbrier’s Silas Page hands the baton off to Troy Bell while competing in the 4×200 meter relay.Brett Berwager
White House’s Mathew Miller runs towards the finish line in the 4×200 meter relay.Brett Berwager
Hendersonville’s Prince Vance hands the baton off to Stevin Mack while competing in the 4×200 relay. .Brett Berwager
Green Hill’s Logan Istre runs to the finish line in the 4×200 meter relay.Brett Berwager
Competitors battle for position at the beginning of the 1600 meter run.Brett Berwager
Mount Juliet’s Kasey Quezada, left, and Wilson Central’s Aubrey Katzenmiller compete in the 1600 meter run.Brett Berwager
Hendersonville’s Hailee Gorham competes in the 1600 meter run.Brett Berwager
Henry County’s Dinah Winders wins the 1600 meter run.Brett Berwager
Wilson Central’s Aubrey Katzenmiller competes in the 1600 meter run.Brett Berwager
Portland’s Jenna Towles competes in the 1600 meter run.Brett Berwager
Beech’s Anna Donovan competes in the 1600 meter run.Brett Berwager
Green Hill’s Aaron Isbell competes on his way to winning the 1600 meter run.Brett Berwager
Beech’s Tristan Gould competes in the 1600 meter run.Brett Berwager
Macon County’s Isaac Kirby competes in the 1600 meter run.Brett Berwager
Northeast’s Natalya Bryant runs to the finish line in the 4×100 meter relay to help her team capture first place.Brett Berwager
Rossview’s Cameron Ward runs to the finish line in the 4×100 meter relay.Brett Berwager
Gallatin’s Corey Hambright sprints at the start of the 4×100 meter relay.Brett Berwager
Green Hill’s Paris Spraggins runs to the finish line in the 4×100 meter relay to help his team capture first place.Brett Berwager
Clarksville’s Angel-Lalelei Martin wins the 400 meter dash.Brett Berwager
Beech’s Carson Sisk runs to the finish line in the 400 meter dash.Brett Berwager
Gallatin’s Dayton Floyd competes in the 400 meter dash.Brett Berwager
Beech’s Sam Rizor and Hendersonville’s Landon Shrader compete in the 400 meter dash.Brett Berwager
Mount Juliet’s Montrell Bandy competes on his way to win the 400 meter dash.Brett Berwager
Leave a Reply
You must be logged in to post a comment.